اختصاص سازه های تبلیغاتی کرج به موضوع شهر و زیباسازی

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده | 0

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از اکران بنرهای فرهنگی و آموزش شهروندی با موضوع شهر و زیباسازی خبر داد .
حسین عطایی با بیان اینکه استفاده از ابزارهای تبلیغاتی نقش بسزایی در نهادینه کردن فرهنگ شهروندی دارد ، گفت : سازه های تبلیغاتی در شهر یک وسیله ارتباطی مناسب به شمار می روند ، این سازه ها با توجه به وسعتی که دارند و همچنین قرار گرفتن در مرکز توجه شهروندان ، کمک شایانی در نهادینه کردن مباحث آموزش فرهنگ شهروندی می کنند .
وی در رابطه با هدف سازمان زیباسازی از اکران تابلوهای تبلیغاتی آموزش شهروندی ، گفت : سازمان زیباسازی با هدف ایجاد بهره وری از فضاهای موجود در راستای اصلاح رفتارهای شهروندی ، استفاده از تبلیغات و تابلوهای شهری در این زمینه را در دستور کار خود قرار داد .
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان اینکه آموزش های شهروندی در پرورش شخصیت اجتماعی و شهرنشینی موثر هستند ، تحقق این مهم به وسیله ابزارهای تبلیغاتی را امکان پذیر دانست و گفت : بالا بردن سطح آگاهی مردم با استفاده از روش های کارآمد و تاثیرگذار از وظایف مسئولان است که سازمان زیباسازی اهتمام ویژه ای نسبت به آن دارد .
عطایی ضمن یادآوری اولویت های سازمان جهت مشارکت در حسن انجام ماموریت های مدیریت شهری اظهار داشت : این سازمان تاکنون اقدام به فرهنگسازی با موضوعات اخلاق و رفتار شهروندی ، ارتقای سلامت و محیط زیست و ایجاد دیدگاهی مسئولانه نسبت به شهر توسط شهروندان کرده است .
وی در پایان همچنین از اهداف و رویکرد های سازمان در زمینه آموزش صحیح فرهنگ شهروندی در کرج یاد کرد و گفت : موضوعات مهمی که شهروندان در طول روز با آن سر و کار دارند از جمله موارد آموزشی است که در فضاهای تبلیغاتی به نمایش درآمده است .

دیدگاهی بنویسید