آگاه‌سازی در خصوص تعریف انواع تبلیغات ضروری است

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده | 0

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان اسلامشهر ، عنوان کرد : باید ابزار فرهنگ سازی و آگاه‌سازی در خصوص تعریف انواع تبلیغات و چگونگی بهره‌برداری و استفاده از آنها از طریق اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی تبیین و اطلاع‌رسانی شود .
محمود صوفی در جلسه کارگروه ساماندهی صنوف این شهرستان ضمن تبریک دهه کرامت ، بیان کرد : باید ابزار فرهنگ سازی و آگاه‌سازی در خصوص تعریف انواع تبلیغات سیاسی ، محیطی ، تجاری ، آموزشی ، فرهنگی ، اجتماعی و عناوین مشابه و تمایز آنها و چگونگی بهره‌برداری و استفاده از طریق اداره ارشاد اسلامی شهرستان تبیین و اطلاع‌رسانی شود .
وی ادامه داد : برای ساماندهی تبلیغات محیطی هرگونه نصب داربست برای تبلیغات در سطح شهر فقط با مجوز صادره از سوی شهرداری مجاز خواهد بود .
معاون فرماندار اسلامشهر افزود : شهرداری نسبت به جمع‌آوری داربست‌های فلزی غیرمجاز نصب‌شده برای تبلیغات محیطی که خطرآفرین و غیراستاندارد است ، اقدام خواهد کرد .
صوفی در پایان متذکر شد : متأسفانه گاهی شاهد بی‌نظمی‌هایی در سطح شهر هستیم به همین منظور ستادی با عنوان ساماندهی و انتظام فضاهای عمومی شهر با هدف ایجاد سالم‌سازی فضای بصری ، شنیداری و عمومی مردم شهر تشکیل‌شده و مشغول فعالیت است .

دیدگاهی بنویسید